18
Ekim
2021
Vali Şahin ve Başsavcı Mete’den Rektör Demir’e Ziyaret

Batman Valisi Hulusi Şahin ve Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Mete, 18 Ekim 2021 tarihinde Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. İdris Demir’i ziyaret etti. Karşılıklı fikir alışverişlerinde bulunulan görüşmede ilimiz ve üniversitemizin gelişimine yönelik istişarelerde bulunuldu. 
Üniversitemizin yapmış olduğu çalışmalar ve planlanan projeler hakkında bilgi veren Prof. Dr. İdris Demir, bu çalışmaların Batman’ın kalkınmasında ve gelişmesinde önemli bir rol oynayacağını kaydetti. Batman Üniversitesinin bölgesinde marka bir üniversite olması ve yaptığı çalışmalarla adından söz ettirmesi için durmadan çalıştıklarını ifade eden Prof. Dr. İdris Demir, öğrenci ve insan odaklı bir yaklaşımla çalışmalarını sürdürdüklerini dile getirdi. Üniversitemizin akademik ve fiziki durumu hakkında da bilgiler veren Rektör Demir, ilimiz yöneticilerinin Batman Üniversitesine verdikleri desteklerden dolayı kendilerine teşekkür etti.
Batman Üniversitesinin gelişimini yakından takip ettiklerini belirten Batman Valisi Hulusi Şahin, üniversitemize destek vermekten mutlu olduklarını kaydetti.