24
Haziran
2022
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. İdris Demir Mezuniyet Konserinde Öğrencilerle Halay Çekti

Öğrencilerin sorunlarıyla yakından ilgilenen ve her fırsatta onlarla bir araya gelmeye özen gösteren Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. İdris Demir, 2021-2022 Mezuniyet Töreni kapsamında üniversitemizde konser veren sanatçı Abdal Haluk Tolga İlhan konserinde mezunlarımızla halay çekti. 23 Haziran 2022 tarihinde Üniversitemiz Batı Raman Kampüsü’nde düzenlenen konsere, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. İdris Demir, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Rohat Cebe, dekanlar, müdürler, akademik ve idari personel ile mezunlarımız ve aileleri katıldı.

Sanatçı Abdal Haluk Tolga İlhan’ın konserinde eğlenceli anlar geçiren ve halaylar çeken mezunlara, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. İdris Demir de katılarak halay çekti. Mezunların yoğun ilgisiyle karşılaşan Rektör Demir, öğrencilerle sohbet ederek mezuniyetlerini kutladı.

Mezuniyet kutlamaları kapsamında havai fişek gösterisinin de yapıldığı ve güzel görüntülerle sona eren konserin ardından sahneye çıkan Rektör Demir, Haluk Tolga İlhan ve sahne ekibine çiçek takdiminde bulunarak verdikleri konser için de ayrıca teşekkür etti. Batman Üniversitesine davet edildikleri için Rektör Demir’e teşekkür eden İlhan, mezun öğrencilerimizin de mezuniyetlerini kutladığını ifade etti.