17
Kasım
2022
Üniversitemiz Kurum Personeli İçin Çalışmalarına Hızla Devam Ediyor

Kurum içi halkla ilişkiler faaliyetlerine önem veren ve bu doğrultuda personelinin de ihtiyaçlarını hep göz önünde tutan üniversitemizde çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Günün getirdiği ekonomik güçlükler nedeniyle personelinin refahını düşünen üniversitemizde imzalanan protokol kapsamında maaş promosyonları kurum personelinin hesaplarına yatırıldı.

Üniversitemizde kurulan komisyon tarafından gerekli görüşmelerin yapılması sonucunda Yapı Kredi Bankası AŞ. Batman Şubesi arasında imzalanan protokole istinaden maaş promosyonları kurum personelinin hesabına yatırıldı. 17 Kasım 2022 tarihinde yapılan Üniversitemiz Senato Toplantısına katılan Yapı Kredi Bankası AŞ. Batman Şubesi Müdürü Murat Şimşek, yaptığı açıklamada üniversitemiz yönetiminin olumlu yaklaşımlarının etkisi ile sürecin tamamlandığını dile getirdi.

Maaş promosyonu ödemeleri ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. İdris Demir, bu süre zarfında Rektörlük bünyesinde oluşturulan komisyonun banka yetkilileri ile diplomatik, düzeyli, sistematik ve beşeri ilişkiler kurmasıyla sürecin olumlu bir şekilde tamamlandığını belirtti. Rektör Demir açıklamalarına şu şekilde devam etti: “Batman Üniversitesi yönetimi olarak her bir personelimizin elde edeceği kazanımları önemsiyoruz ve komisyonumuz marifetiyle personelimizin ekonomik imkânlarına katkıda bulunma isteğimiz olumlu sonuçlanmıştır. Sürecin elde olmayan nedenlerle akamete uğradığı zamanlar olmuştur ancak bu süre zarfında her iki kurum yetkilileri ilişkileri en profesyonel şekilde yürütmüştür. Yoğun ve ısrarlı çabalarımız banka yetkilileri tarafından olumlu karşılanmıştır. Bu gün ise personelimizin hesabına promosyon ödemeleri yapılmıştır. Bu vesileyle tüm personelimize sürecin hayırlı olmasını diliyorum.”