15
Ağustos
2022
Rektör Demir YÖKAK Başkanı Prof. Dr. Muhsin Kar’ı Ziyaret Etti

Batman Üniversitesinin değişimi ve gelişimi için görüşmelerine hız kesmeden devam eden Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. İdris Demir, YÖK Kalite Kurulu Başkanı Prof. Dr. Muhsin Kar’ı ziyaret etti. 12 Ağustos 2022 tarihinde Başkan Kar’ın makamında gerçekleşen ziyarette üniversitemizin genel durumu ve kalite süreçlerine ilişkin karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Eğitimin yanı sıra bölgesel kalkınma odaklı bir anlayışla yoluna devam eden üniversitemizin aynı zamanda kaliteli ve nitelikli bir eğitim imkânı sunduğunu anlatan Rektör Demir, üniversitemizin son bir yıl içerisinde önemli bir mesafe kat ederek kalite süreçlerine ilişkin çalışmalar yürüttüğünü kaydetti. Batman Üniversitesinin hep en iyiye ulaşma hedefiyle projeler ürettiğini vurgulayan Rektör Demir, insan ve öğrenci odaklı bir yaklaşımla yaptıkları çalışmaların memnuniyet anketlerine de yansımasının kendilerini mutlu ettiğini sözlerine ekledi.

Batman Üniversitesinin çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirten YÖK Kalite Kurulu Başkanı Prof. Dr. Muhsin Kar, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Rektör Demir’e çalışmalarında başarılar diledi.