15
Ağustos
2022
Rektör Demir YÖK Denetleme Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ali Cengiz Köseoğlu’nu Ziyaret Etti

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. İdris Demir, YÖK Denetleme Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ali Cengiz Köseoğlu’nu ziyaret etti. 12 Ağustos 2022 tarihinde Başkan Köseoğlu’nun makamında gerçekleşen ziyarette üniversitemizin genel durumu, akademik ve fiziki gelişmeleri hakkında değerlendirmelerde bulunuldu.

Batman Üniversitesinin artan akademik birim ve öğrenci sayılarıyla bölgenin önemli eğitim kurumlarından biri haline geldiğini anlatan Rektör Demir, yapılan çalışmaların ve üretilen projelerin hayata geçmesi için çalışmaların hızla devam ettiğini kaydetti. Hem fiziki hem de akademik gelişmelerin yaşandığı üniversitemizde öğrencilere yönelik birçok imkânın bulunduğunu anlatan Rektör Demir, bilimsel, kültürel, sanatsal ve sportif çalışmalarla hem bilim dünyasına hem de öğrencilerin kişisel gelişimlerine destek sunularak kariyer yolculuklarında onlara rehberlik edildiğini sözlerine ekledi.

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. İdris Demir’in ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren YÖK Denetleme Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ali Cengiz Köseoğlu, çalışmalarında Rektör Demir’e başarılar diledi.