07
Mart
2023
Rektör Demir İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay’a Geçmiş Olsun Ziyaretinde Bulundu

Ülkemizde meydana gelen depremden dolayı bölge üniversitelerinin rektörlerini ziyarete devam eden Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. İdris Demir, İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay’ı ziyaret etti. 7 Mart 2023 tarihinde Rektör Kızılay’ın makamında gerçekleştirilen ziyarette, yaşanan felaketin ardından geçmiş olsun dileklerinde bulunan Rektör Demir, hayatını kaybeden vatandaşlarımıza rahmet diledi.Rektör Demir: “Öğrencilerimizin Daha İyi Şartlarda Eğitim Almalarını Sağlamak İçin Ortak Çalışmalar Yürütmeye Hazırız”
Batman Üniversitesi olarak depremin ilk gününden itibaren kurum ve kuruluşlarla koordineli bir şekilde destek çalışmalarına ve yardım kampanyalarına dâhil olduklarını söyleyen Rektör Demir, depremden etkilenen vatandaşlarımızın acılarının bir nebze de olsa hafifletilmesi adına daha fazla sorumluluk almaya devam edeceklerini kaydetti. İnönü Üniversitesi ile her zaman iş birliği içinde olmak istediklerinin altını çizen Rektör Demir, öğrencilerimizin daha iyi şartlarda eğitim almalarını sağlamak için ortak çalışmalar yürütmeye hazır olduklarını ifade etti. Gösterdiği nezaket ve misafirperverlikten dolayı Rektör Kızılay’a teşekkür eden Rektör Demir, çalışmalarında başarılar diledi.
Rektör Demir’in nazik ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Kızılay, depremin ardından Batman Üniversitesinde gösterilen hassasiyet için Rektör Demir’e teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.