14
Kasım
2022
Rektör Demir Hasankeyf Meslek Yüksekokulunu Ziyaret Etti

2022-2023 eğitim – öğretim yılına yönelik yapılan hazırlıkları, yıl içinde yapılacak çalışmaları ve okulun akademik ve idari gelişimini yerinde incelemek ve çalışmalarda gelinen aşamalar hakkında bilgi almak amacıyla üniversitemizdeki akademik birim buluşmalarına devam eden Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. İdris Demir, 9 Kasım 2022 tarihinde Hasankeyf Meslek Yüksekokulunu ziyaret ederek akademik-idari personel ve öğrencilerle bir araya geldi.

Akademik birimlere gerçekleştirilen ziyaretlerin amaç ve hedefleri hakkında konuşan Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. İdris Demir, tüm akademik birimlerimizin 2022-2023 eğitim öğretim yılında öğrencilerimize nitelikli bir eğitim sunmaları için gerekli çalışmaları yürüttüklerini belirtti. Öğrencilerin daha iyi bir eğitim alabilmeleri için üniversitemizin tüm birimleriyle sık sık bir araya geldiklerini ve istişareler yaptıklarını söyleyen Rektör Demir, bu buluşmaları sistematik hale getirerek sorunların yerinde tespit edilmesi ve çözümü noktasında daha hızlı adımlar atacaklarını kaydetti.

Hasankeyf Meslek Yüksekokulunda öğrenimlerine devam eden öğrencilerle de bir araya gelen Rektör Demir, yapılan çalışmaların görünürlüğünün artmasının sağlanması için personel ve öğrencilerle fikir alışverişinde bulunulduğunu, üniversitemizin fiziki altyapısındaki gelişmelerin eğitimde başarı oranlarını yükselttiğini sözlerine ekledi.