08
Mart
2022
Rektör Demir’den Gençlik Spor İl Müdürlüğüne Teşekkür

İlimizde gerçekleştirilen, kalkınmaya ve gelişime destek veren her projede yer almaktan mutluluk duyan Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. İdris Demir, Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yürütücülüğünde gerçekleştirilen “Altın Yüreklerle Tarihe Derin Dalış” projesi ile ilgili olarak plaket takdiminde bulundu. 7 Mart 2022 tarihinde rektörlük makamında gerçekleştirilen ziyarete Batman Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk, Gençlik Hizmetleri Müdürü İbrahim Rüzgâr, Eğitim Şube Müdürü Celal Altun ile Proje Koordinatörü ve Spor Uzmanı Veysi Turan katıldı.



Batman ilindeki dezavantajlı gruplara yönelik olarak gerçekleştirilen projeyi çok önemsediklerini anlatan Rektör Demir, bu projede yer almaktan memnun olduklarını dile getirdi. Projeye emek vererek hayata geçirilmesini sağlayan tüm paydaşlara teşekkür eden Prof. Dr. İdris Demir, bu proje ile birlikte sosyoekonomik sorunların yarattığı madde bağımlılığı ve göçün önüne geçilebileceğinin altını çizdi.



Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün ilimizde yaptığı çalışmaları yakından takip ettiklerini belirten Rektör Demir, çalışmalarından dolayı Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk ve ekibine başarılar dileyerek teşekkür etti.