12
Ağustos
2022
Rektör Demir'den Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir'e Ziyaret

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. İdris Demir,  Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir’i makamında ziyaret etti. 11 Ağustos 2022 tarihinde gerçekleşen ziyarette iki üniversite arasında yapılabilecek çalışmalara ilişkin karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Batman Üniversitesinin genç ve dinamik bir üniversite olarak öğrencilerine yönelik önemli projeler ürettiğini anlatan Rektör Demir, Bölgesel Kalkınma Odaklı Misyon Farklılaşması ve İhtisaslaşması Projesi kapsamında enerji alanında pilot üniversite seçilen Batman Üniversitesinin alana dair önemli çalışmalar yürüttüğünü kaydetti. Üniversiteler arasında yapılabilecek iş birliklerini çok önemsediklerini dile getiren Rektör Demir, ulusal ve uluslararası alanda öğrencilere katma değer yaratmaya çalıştıklarını sözlerine ekledi.

Batman Üniversitesinin çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirten Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, ziyaretlerinden dolayı Rektör Demir'e teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.