08
Aralık
2022
Öğrenciler Kantin Buluşmalarında Rektör Demir’e Taleplerini İletmeye Devam Ediyor

Üniversitemizin öğrenci odaklı olmasına ve hayata geçirilen her projenin öğrencilerin düşünülerek tasarlanmasını sağlayan Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. İdris Demir, “Kantin Buluşmaları”  ile öğrencilerle sık sık bir araya gelerek onların taleplerini dinliyor.  8 Aralık 2022 tarihinde gerçekleşen buluşmada Rektör Demir, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve İslami İlimler Fakültesi öğrencileriyle buluştu.Dilek-Şikâyet Komisyonu Tarafından Değerlendirilen Birçok Talebin Uygulamaya Geçirilmesi İçin Çalışmalar Devam Ediyor
Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdikleri ve samimi bir ortamda gerçekleştirilen buluşmalarda öğrencilerle çay içen ve sohbet eden Rektör Demir, öğrencilerin geleceklerine ve üniversitemize dair önerilerini dinleyerek hayata geçirilebilecek olanların üniversitemizde kurulan Dilek-Şikâyet Komisyonu tarafından değerlendirildiğini söyledi. Rektör Demir: “Bu Buluşmalarla Yönetim ile Öğrenci Arasındaki İletişimin Daha Sağlıklı Bir Duruma Geldiğini Gözlemledik”
“Kantin Buluşmaları” sayesinde öğrencilerin üniversite yönetimine aracısız ulaştıklarını ifade eden Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. İdris Demir, bu buluşmalarla yönetim ile öğrenci arasındaki iletişimin daha sağlıklı bir duruma geldiğini gözlemlediklerini söyledi. Üniversitelerini geliştirmek ve daha iyi noktalara taşımak adına, öğrencilerden çok farklı fikir ve projelerin geldiğini belirten Rektör Demir, öğrencilerden gelen her fikrin not edildiğini ve gerçekleşmesi muhtemel taleplerin titizlikle değerlendirildiğini vurguladı. Öğrencilerle bir araya gelinen etkinliklerin artırılacağını kaydeden Rektör Demir, Batman Üniversitesi öğrencilerinin geleceklerine olumlu katkı sağlayacak, özgüvenlerini ve motivasyonlarını artıracak her türlü çalışmayı gündemlerinde tutmaya ve hayata geçirmeye devam edeceklerini sözlerine ekledi.