19
Ağustos
2021
​Batman Üniversitesi Öğrencilerine TPAO’dan Kariyer Gelişim Programı


Rektörlüğe atandıktan sonra kurumlar arası işbirliklerini geliştirmeye çalışan Rektör Demir, TPAO ile hayata geçirilen “Biz Bize Kariyer Programı” ile Batman Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi öğrencilerine uzun dönemli kariyer gelişim programını hayata geçirdi.
 
Öğrencilerin mezuniyetten önce sektörle iç içe çalışmalarını geliştirmek ve desteklemek için çalışmaların yapıldığının belirtildiği açıklamada, Dicle Elektrik Kurumu’nun ardından TPAO ile iş birliği protokolünün imzalandığı açıklandı.
 
Türkiye Petrolleri (TPAO) ile Batman Üniversitesi arasında imzalanan protokol çerçevesinde organize edilen “Biz Bize Kariyer Programı” kapsamında Batman Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Makine Mühendisliği ve Petrol Doğal Gaz Mühendisliği bölümlerinde okuyan son sınıf öğrencilerine uzun dönemli kariyer gelişim programı uygulanmaya başladı.
 
Batman Üniversitesi ile Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı arasında imzalanan protokol gereğince düzenlenen  “Biz Bize Kariyer Programı” başvurular 19.08.2021 – 05.09.2021 tarihleri arasında http://www.bizbizekariyer.com adresinden alınacağı açıklandı.