16
Ocak
2023
Batman TED Koleji Öğrencileri Üniversitemizi Ziyaret Etti

Eğitimin birçok kademesindeki öğrenciler tarafından sık sık ziyaret edilen üniversitemizde, Batman TED Koleji öğrencileri ağırlandı. Batı Raman Kampüsü Senato Toplantı Salonunda TED Koleji öğrencileriyle bir araya gelen Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. İdris Demir, öğrencilerle sohbet ederek onların geleceklerine dair planlarını ve tercih etmek istedikleri bölümler hakkındaki fikirlerini dinledi.Rektör Demir: “Batman’daki Her Gencin Geleceğinin Daha Aydınlık Olması İçin Elimizden Gelen Gayreti Gösteriyoruz”
Öğrencilere üniversitemizi anlatan Rektör Demir, Batman Üniversitesinde son dönemlerde gerçekleştirilen çalışmaların, öğrenci ve genç odaklı olduğunu dile getirerek Batman Üniversitesinin yeni açılan bölümlerle eğitim kapasitesini daha da artırdığına dikkati çekti. Batman Üniversitesinde hayata geçirilen projelerle birçok alanda iddialı olmaya başlandığının altını çizen Rektör Demir, adayların üniversitemizdeki öğrenciyi önceleyen çalışmaları ve nitelikli eğitimin verildiği bölümleri daha yakından takip etmeleri önerisinde bulundu. Üniversite olarak Batman’daki her gencin geleceğinin daha aydınlık olması için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini söyleyen Rektör Demir, gençlere ve üniversite adayı öğrencilere kapılarının her zaman açık olduğunu vurguladı.


Öğretmenleri eşliğinde üniversitemizdeki akademik birimleri, kütüphaneyi ve laboratuvarları ziyaret eden öğrenciler yetkililerden bilgiler alarak üniversitemizden ayrıldılar.