Anasayfaya Dön

En

Ku

Hızlı Erişim
Web Mail
Kütüphane
Bilgi Edinme
İletişim Bilgileri
Telefon Rehberi

Haberler

Rektörümüz Durmuş Mersin’in Gülnar ve Anamur İlçelerini Ziyaret Etti

22.06.2019

Rektörümüz Durmuş çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Mersin İlinin Gülnar ve Anamur ilçelerini ziyaret etti.

 

Rektörümüz Durmuş, Gülnar Kaymakamı Mustafa Ayvat’ı, Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar’ı ve Anamur Kaymakamı Mehmet Kurdoğlu’nu ve Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç’ı makamında ziyaret etti.

 

Ziyaretlerinde Gülnar ilçesinde Enerji Araştırmaları Merkezi kurmak istediklerinin belirten Rektörümüz Durmuş, kurmak istedikleri merkezde tüm üniversitelerin gelip araştırma yapacakları ortak bir araştırma merkezi planladıklarını söyledi.

 

Rektörümüz Durmuş, Anamur Belediye Başkanı Kılınç’a ve Gülnar Belediye Başkanı Ünvar’a hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

 

Rektörümüz Durmuş’un ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren, Gülnar Kaymakamı Mustafa AYVAT, Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan ÜNÜVAR ve Anamur Kaymakamı Mehmet Kurdoğlu ve Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, Rektörümüz Durmuş’a teşekkür etti.

 

Rektörümüz Durmuş ziyaretlerinde Gülnar Kaymakamı Mustafa AYVAT, Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan ÜNÜVAR ve Anamur Kaymakamı Mehmet Kurdoğlu ve Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç’a Batman Üniversitesi plaketini ve ay yıldızlı rozet takdim etti.