Anasayfaya Dön

En

Ku

Hızlı Erişim
Web Mail
Kütüphane
Bilgi Edinme
İletişim Bilgileri
Telefon Rehberi

Haberler

Rektörümüz Durmuş, Eski Başbakan Yardımcısı Sayın Şimşek’e Eşlik Etti

10.01.2019

Rektörümüz Prof. Dr. Aydın Durmuş, çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Batman’a gelen eski Maliye Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Sayın Mehmet Şimşek’i karşılayarak programlarında kendisine eşlik etti.

 

Batman’ın yetiştirdiği önemli siyasi şahsiyetlerinden olan Sayın Şimşek, Batman Valiliği’ni ziyaret ederek Batman Valiliği’ne atanan Valimiz Hulusi Şahin’i makamında ziyaret ederek, görevlerinde başarılar dileğinde bulundu.

 

Bakanlığı ve Başbakan Yardımcılığı dönemde Batman’a pek çok yatırımın yapılamasını sağlayan Sayın Şimşek, Valilik programının ardından Batman’ın hayırsever iş adamı merhum Necat Nasıroğlu’nun ailesi tarafından İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Konferans Salonu’nda düzenlenen Mevlid programına katıldı.

 

Sayın Şimşek’e Batman Sevdalısı Necat Nasıroğlu’nu Rahmetle Anma Mevlid’ne eşlik eden Rektörümüz Durmuş, Nasıroğlu ailesine düzenledikleri “Batman Sevdalısı Necat Nasıroğlu’nu Rahmetle Anma Mevlidi”nin hayırlara vesile olması temennisinde bulunarak, Batman Üniversitesi’ne ve Batman’a çok büyük katkılar sunan rahmetli Nejat Nasıroğlu’nun mekanının cennet olması dileğinde bulundu.

 

Mevlid programından sonra Gerçüş Kaymakamlığı’nı ziyaret eden Sayın Şimşek, Kaymakam Mevlüt Şekerci’yi ziyaret ederek görevlerinde başarı dileklerinde bulundu.

 

Rektörümüz Durmuş’un eşlik ettiği Eski Başbakan Yardımcısı Sayın Şimşek, Batman’da ev ziyaretlerinde bulunduktan sonra Batman Havalimanı’nda Rektörümüz Durmuş ve beraberindeki heyet tarafından uğurlandı.