Anasayfaya Dön

En

Ku

Hızlı Erişim
Web Mail
Kütüphane
Bilgi Edinme
İletişim Bilgileri
Telefon Rehberi

Haberler

Protokol Üyeleri Üniversiteli Öğrencilerle İftar Açtı

02.06.2018

Batman Belediyesi ve Türk Kızılay'ı Batman Şubesinin işbirliği ile Batman Üniversitesi Merkez Kampüs’te Ramazan ayı boyunca gerçekleştirilen iftar programında il protokolü öğrencilerle birlikte iftar açtı.

 

İftar programına Batman Valisi Ahmet Deniz,  Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket Aksoy, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Dede, Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın Durmuş, Garnizon Komutanı Hv. Tuğg. Coşkun Uçarcılar, İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Bakçepınar katıldı.

 

Rektör Prof. Dr. Aydın Durmuş, protokol üyelerine iftarda öğrencileri ve bizleri yalnız bırakmadıkları için teşekkür ettiğini söyledi.

 

Öğrenciler Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket Aksoy’a yemek desteği için alkışlarla teşekkür etti.

 

İftardan sonra öğrenci kantini Garaj Kafe’de Batman Valisi Ahmet Deniz,  Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket Aksoy, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Dede, Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın Durmuş, Garnizon Komutanı Hv. Tuğg. Coşkun Uçarcılar, İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Bakçepınar öğrencilerle sıcak ve samimi bir ortamda çay içerek sohbet etti. Protokol üyeleri öğrenciler ile yakından ilgilenerek, öğrencilerin merak ettiği sorulara cevap verdi.