Anasayfaya Dön

En

Ku

Hızlı Erişim
Web Mail
Kütüphane
Bilgi Edinme
İletişim Bilgileri
Telefon Rehberi

Haberler

Batman Üniversitesi, Emekli Olan Öğretim Görevlisi Cemil Manap’ın Veda Yemeğinde Buluştu

10.01.2019

Emekli olan Öğretim Görevlisi Cemil Manap için Batman Üniversitesi Meslek Yüksekokulu tarafından organize edilen veda yemeği, Rektörümüz Prof. Dr. Aydın Durmuş’un katılımı ile düzenlendi.

 

Batman Üniversitesi merkez kampüste düzenlenen veda yemeğine Rektörümüz Durmuş’un yansıra üniversitemiz akademik ve idari personeli ile aileleri katıldı.

 

Sıcak ve samimi bir ortamda geçen veda yemeğinde konuşan Rektörümüz Durmuş, Üniversitemizin kurulmasında, gelişmesinde büyük emekleri olan ve bugün Üniversitemizden emekli olan Cemil beye, daha öncesinde emekli olan Burhan Zorluoğlu’na, Zeki Ekinci’ye ve Ekrem Kaya’ya çok teşekkür ediyorum. Emeklilik yaşamalarında sağlık, huzur ve mutluluklar diliyorum.” dedi.

 

Veda yemeğinde konuşma yapan Öğretim Görevlisi Cemil Manap, buradan emekli olurken güzel hatıralarla ayrıldığını ifade ederek, birlikte çalıştığı mesai arkadaşlarımdan helallik istedi.

 

Veda yemeğinin ardından Üniversitemize yaptıkları katkılardan dolayı Rektörümüz Prof. Dr. Aydın Durmuş, emekli olan Öğretim Görevlisi Cemil Manap’a, ve daha öncesinde emekli olan Öğretim Görevlisi Burhan Zorluoğlu’na, Öğretim Görevlisi Zeki Ekinci’ye ve Öğretim Görevlisi Ekrem Kaya’ya teşekkür beratı, plaket ve ayyıldız rozet takdim etti.

 

Program fotoğraf çekimi ile sona erdi.