Yüksekokulumuz ile Prof. Dr. Necmettin Erbakan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Arasında Sosyal ve Bilimsel İşbirliği Protokolü İmzalandı
26 Ocak 2023, Perşembe

Üniversitemiz Beşiri OSB MYO ile Prof. Dr. Necmettin Erbakan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi arasında sosyal ve bilimsel işbirliği protokolü imzalandı. Batman Üniversitesi Beşiri OSB MYO Müdürlük Makamında gerçeklesen “Sosyal ve Bilimsel İşbirliği Protokolü” imza törenine Batman Üniversitesi Beşiri OSB MYO Müdürü Sayın Dr. Öğr. Üyesi Kadri Kurt ve Prof. Dr. Necmettin Erbakan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Sayın Tahir Gülbağ katıldı. 
 
Bu işbirliği kapsamında, önümüzdeki iki yıl boyunca Prof. Dr. Necmettin Erbakan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde eğitim ve öğretim gören öğrencilerin ortaklaşa karar verilen bilimsel çalışmalar, araştırmalar ve projeler için Batman Üniversitesi olanaklarından yararlanması ve yüksekokulumuz akademik personelinin bu lisede düzenlenen konferans, seminer veya eğitim projelerine destek vermesi hedeflenerek, öğrencilerin başarı seviyelerinin yükseltilmesi amaçlanmıştır.